Wie zijn wij?

Wie zijn wij?

Stanza Die Making is een dochteronderneming van KDM-Pack. KDM-Pack is gespecialiseerd in het vervaardigen van verpakkingsmachines en bedrijfconsultancy. Stanza Die Making legt zijn focus op het vervaardigen van stansvormen en toebehoren voor onder andere de verpakkingsindustrie. Door deze horizontale integratie beheren we de kennis van het stansproces tot en met het verwerken van de plano's op de verpakkingsmachines wat ons UNIEK maakt in de sector!

Offerte opvragen
Wie zijn wij?
Gedelegeerd Bestuurder

Koen De Mets

koen.de.mets@stanza.be +32 (0)474 / 50 99 96
Operation Manager

Johan Tavernier

johan.tavernier@stanza.be +32 (0)474 / 64 94 96
Afd. Dendermonde
Calculator

Christa Vanzieleghem

christa.vanzieleghem@stanza.be +32 (0)51 / 22 93 94
Afd. Roeselaere
Planning

Els Vergote

els.vergote@stanza.be +32 (0)51 / 22 93 94
Afd. Roeselare
Planning

Ferdi Vankrieken

ferdi.vankrieken@stanza.be +32 (0)52 / 33 25 00
Afd. Dendermonde
Technical Designer

Koen Driesens

koen.driesens@stanza.be +32 (0)51 / 22 93 94
Afd. Roeselare
Technical Designer

Sofie Huyghe

sofie.huyghe@stanza.be +32 (0)51 / 22 93 94
Afd. Roeselare
Technical Designer

Bart Brandse

bart.brandse@stanza.be +31 (0)51 / 22 93 94
Afd. Roeselare
Technical Designer

Pauline Viaene

pauline.viaene@stanza.be +32 (0)51 / 22 93 94
Afd. Roeselare
Technical Designer

Freddy Leemans

freddy.leemans@stanza.be +32 (0)52 / 33 25 00
Afd. Dendermonde
Technical Designer

Rudy Thierens

rudy.thierens@stanza.be +32 (0)52 / 33 25 00
Afd. Dendermonde
Technical Designer

Karolien Roelants

karolien.roelants@stanza.be +32 (0)52 / 33 25 00
Afd. Dendermonde

Wil je graag deel uitmaken van ons team?

Stanza Die Making nv is altijd op zoek naar enthousiaste medewerkers! Staan er geen geschikte vacatures open? Dit weerhoudt je niet om spontaan te solliciteren naar stanza@stanza.be.

Bekijk vacatures

Kwaliteiten

Kwaliteit

Hoogstaande kwaliteit dankzij een strikte opvolging en continuïteit van het productieproces.

Snelle levering

Dankzij ons eigen logistiek apparaat zijn we in staat supersnel aan te leveren.

Persoonlijk advies

Korte communicatielijnen met onze gespecialiseerde medewerkers die graag met jullie meedenken.

i